HISTORICKÝ ÚSPĚCH ŽÁKŮ ZŠ ČIMELICE NA KRAJSKÉM FINÁLE Mc DONALD´S CUP 2022

V pátek 13. května 2022 se žáci ZŠ Čimelice zúčastnili krajského finále v Mc Donalds´CUPU 2022. Finále se hrálo na umělé trávě v areálu FC Písek. Žáci ZŠ Čimelice hráli v mladší kategorii 1. -3. třída. Jihočeského krajského finále se zúčastnilo 8 týmů. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Po odehrání skupin se dle umístění hrálo čtvrtfinále. Žáci ZŠ Čimelice obsadili ve skupině 3. místo. Ve čtvrtfinále porazili žáci ZŠ Čimelice žáky ZŠ Školní Kaplice 2:0. V semifinále po velkém boji zvítězili nad ZŠ Na Sadech Třeboň 2:1. Ve vyrovnaném finále jsme prohráli 1:0 se žáky ZŠ E. Beneše Písek. Konečné 2. místo je historickým úspěchem žáků ZŠ Čimelice v této soutěži.

Sestava ZŠ ČIMELICE: Daniel Pavlíček, Daniel Dáňa, Lukas Dáňa, Ondřej Lipták, Arnošt Přibyl, Samuel Ulman, Michal Kott, Miloslav Káš a Josef Pekárek

002 003 IMG_20220513_104237 Untitled-1 copy

Autor příspěvku: zscimelic