florbal03

MLADÍ FLORBALISTÉ ZŠ ČIMELICE OPĚT VYHRÁLI TURNAJ O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE V OBOU KATEGORIÍCH!

Ve středu 8. února 2023 se v čimelické sportovní hale konal další ročník tradičního florbalového turnaje „O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE“. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně základních škol a je vypsán pro 2 kategorie – pro žáky 1.-3. třídy a pro žáky 4.-5. třídy. Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy – pořádající ZŠ Čimelice, dále ZŠ Mirotice, ZŠ Chraštice a ZŠ Mirovice. Co se týká hracího systému, tak v každé kategorii hrál každý s každým. Hrací doba byla pro mladší i starší kategorii 1x 14 minut. V obou kategoriích se hrálo v počtu hráčů 5+1.

Nejvíce se dařilo pořádající ZŠ ČIMELICE. Čimelickým žákům se podařilo vyhrát všechny zápasy a obsadit první místa!! Mladší žáci vyhráli s 9 body a celkovým skórem 14:1! Porazili ZŠ Mirovice 5:1, ZŠ Chraštice 4:0 a ZŠ Mirotice 5:0. Starší žáci vyhráli také s 9 body a celkovým skórem 14:0! Nejdříve porazili ZŠ Chraštice 6:0, poté ZŠ Mirotice 4:0 a ZŠ Mirovice také 4:0.

Pořadí 1.-3. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Chraštice 3. ZŠ Mirotice 4. ZŠ Mirovice

Pořadí 4.-5. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirovice 3. ZŠ Chraštice 4. ZŠ Mirotice

Sestava 1.-3. třída: Vojtěch Burda, Richard Lesák, Daniel Dáňa, Ondřej Lipták, Arnošt Přibyl, Samuel Ulman, Šimon Nezbeda, Mendl Jan, Miloslav Káš, Jakub Klása, Luboš Zvonek, Jan Kliment, Antonín Linhart a Jaroslav Sýkora

Sestava 4.- 5. třída: Daniel Pavlíček, Michal Kott, Tomáš Mrákota, Josef Pekárek, Petr Vašek, Patrik Hladík, Adam Ťuka, Lukáš Jurčík, Jan Lesák, Antonín Zemek, Lukáš Koudelka, František Kouba a Jan Kožený

 

Florbalový turnaj „O POHÁR STAROSTKY OBCE ČIMELICE“ se vydařil a většina zápasů měla velmi dobrou úroveň. Všichni účastníci turnaje dostali diplomy a míčky. Hráči prvních třech týmů v každé kategorii obdrželi nádherné medaile a vítězné týmy poháry. Vyhlášení s předáním pohárů, míčků, diplomů a medailí provedla starostka obce Čimelice, paní Šárka Hrdličková a ředitel ZŠ Čimelice, pan Vladislav Linhart. Florbalový turnaj se všem zúčastněným líbil a již se těší na další ročník.

V.Linhart

florbal01 florbal02

florbal05 florbal03 florbal04

 

Autor příspěvku: zscimelic