IMG_6009

Návštěva hasičů.

V rámci oslav MDD navštívily děti z mateřinky v Čimelicích místní hasiče.

U hasičské zbrojnice nás přivítal velitel čimelického hasičského sboru Vladimír Králíček se svými kolegy Tomášem  Baštou a  Václavem Potůčkem. Informoval děti, k jakým zásahům hasiči vyjíždí a podle čeho je poznáme. Upozornil je i na to, jak se zachovat, pokud uvidí zraněnou osobu nebo požár.

Nejen chlapcům, ale i děvčatům se rozzářila očka, když si mohli prohlédnout vybavení hasičského auta, sednout si do něj, vyzkoušet si hasičskou helmu a zkusit stříkat vodu proudnicí. Na památku na tento den jsme pořídili i několik fotografií. Akce se dětem velice líbila a všem hasičům patří velké poděkování.

Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

Návštěva hasičů. IMG_5964 IMG_6009 IMG_6026 IMG_6101

Autor příspěvku: zscimelic