004

O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE

MLADÍ FLORBALISTÉ ZŠ ČIMELICE OPĚT VYHRÁLI TURNAJ O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE V OBOU KATEGORIÍCH!  

V úterý 19. dubna 2022 se v čimelické sportovní hale konal další ročník tradičního florbalového turnaje „O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE“. Turnaj je určen pro žáky 1. stupně základních škol a je vypsán pro 2 kategorie – pro žáky 1.-3. třídy a pro žáky 4.-5. třídy. Turnaje se zúčastnily tři základní školy – pořádající ZŠ Čimelice, dále ZŠ Mirotice a ZŠ Mirovice. Co se týká hracího systému, tak v každé kategorii hrál každý s každým. Hrací doba byla pro mladší i starší kategorii 1x 18 minut. V obou kategoriích se hrálo v počtu hráčů 5+1.

Nejvíce se dařilo pořádající ZŠ ČIMELICE. Čimelickým žákům se podařilo vyhrát všechny zápasy a obsadit první místa!! Mladší žáci vyhráli s 6 body a celkovým skórem 9:2! Porazili ZŠ Mirovice 3:2 a ZŠ Mirotice 6:0. Starší žáci vyhráli také s 6 body a celkovým skórem 20:0! Nejdříve porazili ZŠ Mirovice 13:0 ,a poté ZŠ Mirotice 7:0.

Pořadí 1.-3. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirovice 3. ZŠ Mirotice

Pořadí 4.-5. třída: 1. ZŠ Čimelice 2. ZŠ Mirotice 3. ZŠ Mirovice

Sestava 1.-3. třída: Daniel Pavlíček, Matyáš Lipták, Richard Lesák, Daniel Dáňa, Lukas Dáňa, Ondřej Lipták, Arnošt Přibyl, Samuel Ulman, Michal Kott, Tomáš Mrákota a Josef Pekárek

Sestava 4.- 5. třída: Vojta Klimeš, Patrik Hladík, Adam Ťuka, Lukáš Jurčík, Jan Lesák, Antonín Zemek, Lukáš Koudelka, Matěj Cígner, Matyas Nezbeda, David Geschvandtner a Dominik Janda

 

Florbalový turnaj „O POHÁR STAROSTY OBCE ČIMELICE“ se vydařil a většina zápasů měla velmi dobrou úroveň. Všichni účastníci turnaje dostali diplomy a vítězné týmy poháry. Vyhlášení s předáním pohárů, diplomů a cen provedli starosta obce Čimelice, pan Vladimír Pánek a ředitel ZŠ Čimelice, pan Vladislav Linhart. Florbalový turnaj se všem zúčastněným líbil a již se těší na další ročník.

                                                                                                                                 V.Linhart

001 002 003 004

Autor příspěvku: zscimelic