Olympiáda v MŠ.

Olympiáda v MŠ.

Pořádání dětské olympiády v naší mateřince se stalo již tradicí, a tak si i letos děti prověřily svého sportovní ducha. Nejmladší děti závodily na školní zahradě ve čtyřech disciplínách – jízda na odstrkovadle mezi překážkami, běh mezi překážkami, hod do koše a přetahovaná. Za své snažení byli všichni odměněni čokoládovými medailemi.

Děti druhé a třetí třídy závodily na běžecké dráze u sportovní haly základní školy ve třech disciplínách – běh na krátkou vzdálenost, hod do dálky kriketovým míčkem a skok z místa do dálky. Všechny děti závodily s nadšením a velkým nasazením, neboť každý chtěl vyhrát a dostat opravdovou medaili. Nejúspěšnějšími sportovci letošní olympiády v kategorii mladších děvčat byly Anna Nosková, která získala tři medaile, Barbora Machovcová dvě medaile a po jedné medaili Tereza Korytářová, Rozárie Nezbedová, Dominika Tesková a Barbora Vacková. V kategorii mladších chlapců získal tři medaile Antonín Linhart, po dvou medailích Matyáš Hrabě a Bedřich Zvonek, jednu medaili získal Tomáš Beneš a Dominik Stojka. V kategorii předškolních děvčat byly neúspěšnější Rozárie Hálová a Helena Průšová, které získaly po třech medailích, dvě medaile Beáta Brejchová a jednu medaili Adéla Uhlířová. V chlapecké kategorii obdrželi po dvou medailích Adam Červenka, Matěj Maličký a Luboš Zvonek. Miloslav Káš, Jan Kliment a Daniel Teska získali po jedné medaili.

Na závěr tohoto sportovního klání dostaly na památku všechny děti diplom. Akce se vydařila, počasí nám přálo a všichni si své medaile odnesli hrdě domů.

Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

Olympiáda v MŠ. IMG_5611 IMG_5616 IMG_5628 IMG_5634 IMG_5637 IMG_9032 IMG_9095 IMG_9103

Autor příspěvku: zscimelic