Slavnostní loučení s předškoláky.

Slavnostní loučení s předškoláky.

Rok utekl jako voda a předškoláky v záři čeká škola. V letošním školním roce opouští mateřskou školu celkem 18 dětí.

Pro budoucí školáčky připravili zaměstnanci mateřské školy v Čimelicích slavnostní rozloučení se školkou, na které byli pozváni rodiče a paní učitelka ZŠ v Čimelicích. Úvod slavnostního odpoledne patřil budoucím prvňáčkům, kteří předvedli krátký program písní a hry na flétnu.

Poté bylo pro všechny přítomné připravené divadelní představení „O hloupé princezně“ v podání členů divadélka Kos z Českých Budějovic.

Následovalo slavnostní stužkování dětí princeznou a pasování budoucích prvňáčků samotným panem králem. Na památku obdržely děti pamětní list a kufřík s drobnostmi. Na závěr odpoledního programu dostali předškoláci zmrzlinový pohár.

Budoucí učitelka prvňáků Marie Filipová informovala rodiče o přihlášce ke stravování v základní škole, docházce do družiny a potřebách pro I. třídu.

Akce se vydařila a všichni odcházeli spokojení.

Za MŠ Čimelice uč. Jitka Nosková

Slavnostní loučení s předškoláky. 20210624_155235 20210624_155449

Autor příspěvku: zscimelic