006

SPORTOVNÍ AKTIVITY NA ZŠ ČIMELICE

V pátek dne 24. 9. 2021 se žáci 1. – 3. třídy základní školy Čimelice zúčastnili sportovního dopoledne na fotbalovém hřišti v Čimelicích s profesionálním trenérem mládeže, panem Petrem Houdkem. Pan Houdek si ve spolupráci s panem Františkem Pavlíčkem připravil různé sportovní aktivity.

Pan Petr Houdek navštíví během měsíce října i některé hodiny tělesné výchovy a předvede různé pohybové aktivity, které lze zařadit do hodin tělesné výchovy pro zvýšení pohyblivosti a obratnosti žáků.

Žáci ZŠ Čimelice se již zapojili do projektu sazka olympijský víceboj. Učitel s žáky v hodinách tělesné výchovy absolvuje alespoň jednou za školní rok 8 disciplín testujících rychlost, ohebnost, vytrvalost, sílu, hbitost, rovnováhu, silovou vytrvalost a výbušnost.

001 002 003 004 005 006 007

Autor příspěvku: zscimelic