Mirotice002

ÚSPĚCH ŽÁKŮ ZŠ ČIMELICE NA FOTBALOVÉM TURNAJI V MIROTICÍCH

V úterý 24. 5. 2022 se v Miroticích na fotbalovém hřišti „Bahnice“ uskutečnil další ročník fotbalového turnaje. Turnaj byl vypsán pro 3 věkové kategorie (1.-3.třída – přípravka, 4.-6.třída – mladší žáci a 7.-9.třída – starší žáci). Nejstarší kategorie hrála se na polovině velkého fotbalového hřiště v počtu 7+1, mladší kategorie měla hřiště menší a hrála v počtu 5+1. V kategorii přípravek se hrálo v počtu 4+1. Turnaje se zúčastnila 4 družstva – pořádající ZŠ Mirotice, dále ZŠ Mirovice, ZŠ Čimelice a ZŠ Chraštice. Hrálo se systémem každý s každým.

Žáci ZŠ Čimelice obsadili v nejmladší kategorii 1. místo, v kategorii 4. -6. třída také 1. místo a v nejstarší kategorii 2. místo. Všem hráčům ZŠ Čimelice patří poděkování za výbornou reprezentaci školy! 

V.Linhart 

Mirotice001 Mirotice002 Mirotice003 Mirotice004 Mirotice005 Mirotice006

Autor příspěvku: zscimelic