druzina022

Ve družině se nenudíme

Prostory nové družiny jsou plně využity každý den ráno od šesti třiceti. Zatímco ranní družina nabízí dětem pozvolný rozjezd do nového školního dne, v té odpolední  děti vyrábí plno krásných výrobků a dekorací,  hrají si s obří molitanovou skládačkou a s velkým množstvím hraček.  K Vánocům vyráběli kluci i holky vánoční skřítky, ke dni matek a k MDŽ zas papírové květiny a přáníčka. Mezitím uspořádali hlasování o nejhezčí královskou korunu. Holky často využívají pohybovou hru twister, kluci zas raději kulečník. Od prvňáčků po páťáčky všechny baví stavebnice, puzzle a kostky. Hitem posledních dvou týdnů je výroba masopustních masek a škrabošek. Většina žáků trápí své mozkové závity nad scrabblem a logem, hrají šachy, dámu, pexesa. Než se v šestnáct hodin rozejdou většina stihne napsat i domácí úkoly. Nové prostředí zkrátka dětem svědčí.

 

druzina002 druzina001  druzina022 druzina023 druzina003 druzina009 druzina015

druzina017 druzina018 druzina021 druzina001

 

Autor příspěvku: zscimelic