klobouk02a

Výstava podzimních klobouků.

Jako každoročně připravuje MŠ několik akcí pro rodiče s dětmi, neboť společné chvíle strávené s dětmi jsou ty nejkrásnější, co nám život může nabídnout. První akcí v letošním školním roce byla výroba podzimního klobouku. Rodiče s dětmi měli za úkol doma vyrobit jakýkoliv podzimní klobouk s použitím přírodnin a v druhé polovině října přinést do mateřinky. Během týdne nosily děti klobouky do MŠ, kde jsme je postupně vystavovali ve spojovací hale, aby se všichni mohli potěšit nádhernými nápady. Sešlo se jich celkem 36 a fantazie rodičů byla obdivuhodná. Všechny zúčastněné jsme odměnili. Všem rodičům touto cestou děkujeme a věříme, že si to s dětmi užili a obohatili je o mnoho pěkných prožitků.

klobouk03a klobouk02a klobouk01a

Autor příspěvku: zscimelic