logo OH

ŽÁCI ZŠ ČIMELICE SE VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022 ZAPOJÍ DO PROJEKTU SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

logo OH

Cílem není soutěžit jen o nejlepší výkony, ale u každého žáka najít jeho přednosti a dle toho jim doporučit sporty, pro které mají talent. Analýza nemá za úkol najít jen šikovné sportovce, ale ukázat, že sport je tu pro každého.

Učitel s žáky v hodinách tělesné výchovy absolvuje alespoň jednou za školní rok 8 disciplín testujících rychlost, ohebnost, vytrvalost, sílu, hbitost, rovnováhu, silovou vytrvalost a výbušnost. Výsledky dětí zaznamená do adminu , aby dětem mohla být ve spolupráci se společností SportAnalytik zdarma vytvořena pohybová analýza, jejíž výsledky se objeví na Olympijských diplomech, které děti obdrží na konci školního roku.

Autor příspěvku: Vladislav Linhart